Ofis+

Çekirge Vergi D.

Workpoint Ofis Artı, Bursa’nın cazibe merkezi olan ilçelerinden Nilüfer’de yer alan bir paylaşımlı ofis hizmetidir. Şirketlere yönelik mobil ofis hizmeti sağlayan Workpoint; prestijli bir iş adresine sahip olmanız için sunduğu yasal adres hizmeti, ekip çalışmalarınızı daha düzenli bir şekilde sürdürmeniz için yardımcı olan toplantı salonu hizmeti ve modern çalışma prensiplerine uygun esnek ofis kiralama hizmeti ile hayatınızı kolaylaştıran sanal ofis hizmetlerini bir arada sunar.
Ofis Artı, Bursa sanal ofis hizmetleri arasında modern ve işlevsel çözümleri ile ön plana çıkarken lokasyonu dolayısıyla ulaşım anlamında da avantajlar taşır. Bursa Ofis Artı Plaza içerisinde yer alan Workpoint ofis, iş merkezlerinin yanı sıra kültürel ve sosyal alanların da bir hayli geniş olduğu, popüler bir lokasyonda bulunmanın avantajlarını taşır. Nilüfer metro durağına ve Bursa otobüs terminaline yakın olmasıyla ulaşım bakımından kolaylık taşıyan Ofis Artı, çevresindeki önemli sanayi, iş ve yaşam merkeziyle değerli bir konumda olmasıyla öne çıkar.
Siz de Nilüfer ofis hizmetleri arasında en doğru tercihi gerçekleştirerek şirketiniz için ayrıcalıklı bir ofis ortamına kavuşmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Konak Mah. Lefkoşe Cad. Barış Sok. Ofis Plaza Nilüfer, Bursa / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL