Wo rk Po in t

Ağaoğlu My Newwork Akasya Tower Residence Allure Tower Aqua Florya Ark 399 Ataköy Towers Avrupa Konutları Cevizlibağ Axis İstanbul Bahariye Plaza Balat Beybi Giz Blackout Bolkan Center Buyaka Egs Business Park Emaar Square Exen İstanbul Flora Suite Office Folkart Towers Global İş Merkezi Grand Pera Hukukçular Towers Koç Kule Koluman Tower Kule Plaza Levent Loft Liva Plaza Mall Of İstanbul Metropol İstanbul Next Level Nurol Tower Ofis+ Ofisim Kayseri Pendik Varyap Merter Platform Quasar Rumeli Plaza Semih Rüstem İş Merkezi Sıraevler Skyport Tepe Prime Trump Towers Vialand Villa Fenerion YDA Center Papirus Plaza Ritim İstanbul Remel Plaza

Anında Yasal Adres!

2.000+

Kayıtlı firma.

Uygun Fiyatlar

WorkPoint, sabit giderlerle sizi uğraştırmaz ve en iyi fiyatları sunar.

Prestijli Adresler

Şirketinizin imajını artırın, fırsat kapılarını aralayın!

Çağrı Karşılama,
Kargo ve Posta!

...ve daha birçok fırsatı yakalayın!

Sanal Ofis & Yasal Adres

Sabit Giderlerle Uğraşmayın

Sanal ofisler; elektrik, internet, stopaj, aidat gibi giderleri ortadan kaldırır.

Yasal Adrese Sahip Olun

Fiziksel adres aramayın, sabit harcamalar yapmayın. Anında yasal adresinize kavuşun.

Müşterilerinizi Karşılayın

İstediğiniz zaman fiziksel toplantı odası kiralayın ve müşterilerinize prestijinizi yansıtın.

13 il, 58 lokasyon. Limit yok.

Lokasyonlar
Hizmetler

Sanal Ofis Kullanımı Yasal Mı?

Dahil olacağınız iş kolunun meslek odası kısıtlayıcı bir madde getirmemişse, sanal ofisi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sanal ofislerde fiziki bir ofisin açılışında gerçekleşen prosedürün aynısı izlenir. Böylelikle resmi bir iş adresine sahip olmanın yanı sıra postalarınızın ve önemli evraklarınızın geleceği profesyonel sanal ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hizmetler

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis hizmetiyle birçok fırsatı yakalayın. Şirket kurmak için gerekli yasal adresi uygun maliyetlerle temin edebilir, prestijli bir mekanda iş yaparak müşterilere profesyonel bir imaj sunabilirsiniz.

Ayrıca, telefonlarınızı yanıtlayan, posta ve kargolarınızı teslim alan bir sekreterle çalışarak profesyonel bir çalışma ortamı oluşturabilir ve elektrik, su, internet ve diğer masraflardan tasarruf edebilir, sabit ofis giderleri gibi endişelere son verebilirsiniz. Müşterilerinizle profesyonel toplantılar düzenleyebilir ve teknik alt yapı ve hızlı internetle işlerinizi kolayca yürütebilirsiniz.

Sanal Ofis Nasıl Kurulur?

Türk Ticaret Kanunu’na göre tüm şirketlerin yasal bir tebligat adresi belirtmesi gerekiyor. Workpoint ile gerekli anlaşmalar imzalandıktan sonra yasal adrese sahip sanal ofisinizin ilk adımını atmış olursunuz.

Yasal Adres Nasıl Alınır?

Şirketinizin kuruluş aşamasında talep edilen yasal adres olarak da sanal ofisinizin adresini kullanabilirsiniz. Vergi memurları tescil için sanal ofis adresinize gelerek tüm işlemleri tamamlar.

Sabit Giderlerle Uğraşmayın

Sanal ofisler; elektrik, internet, aidat gibi giderleri ortadan kaldırır. Posta ve kargo yönetiminde kolaylık sağlar.

Yasal Adrese Sahip Olun

Fiziksel adres aramayın, sabit harcamalar yapmayın. Anında yasal adresinize kavuşun.

Müşterilerinizi Karşılayın

İstediğiniz zaman fiziksel toplantı odası kiralayın ve müşterilerinize prestijinizi yansıtın.

Sıkça Sorulanlar

Aradığınız yanıtı bulamadınız mı?

İletişime Geçin

Her geçen gün kendi işini kurmak isteyen girişimci sayısı artıyor. Artık herkes bireysel çalışarak kendi işinin patronu olmak istiyor. Bunun için de yasal bir adrese sahip olması gerekiyor. Stopaj masrafları, aidatlar, telefonlarınızı karşılayacak bir sekreter, internet, elektrik derken yüklü bir harcama da kaçınılmaz oluyor. Sanal ofis, tüm bu harcamaları ortadan kaldırıyor. Şirketinize gelen tüm postaların sizin için görevlendirilecek sekreter aracılığıyla teslim alınması mümkün. Kira ya da fatura gibi şirket için zorunlu olan tüm masrafları da sanal ofisi tercih ederek en aza indirebilirsiniz. Workpoint ile masraf yapmadan yasal bir iş adresine sahip olmanız mümkün.

WorkPoint'i ziyaret ederek sanal ofis kiralama fiyatlarına göz atabilirsiniz. İstanbul sanal ofis fiyatları, Ankara sanal ofis fiyatları, Bursa sanal ofis fiyatları, İzmir sanal ofis fiyatlarının ne olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

13 il, 58 lokasyonda hizmet veren WorkPoint, İstanbul sanal ofis, Ankara sanal ofis, İzmir sanal ofis, Bursa sanal ofis gibi daha birçok ilde hizmet sunuyor.

Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.