Wo rk Po in t

Aqua Florya. Gökyüzü ile Denizin Birleştiği Yer.

Muhteşem deniz manzaralı Aqua Florya lokasyonumuzda nişandan düğüne kokteylden açılışa birçok etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • 330 Kişilik Kapasite
  • Denize Sıfır Konum
  • Açık Alan

Yalı Beykoz. Yeşil ve Mavinin Başlangıcı.

Beykoz'un en değerli noktalarından biri olan Yalı lokasyonumuzda düğün, nişan, kokteyl, davet, etkinlik ve benzeri organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • 70 Kişilik Kapasite
  • Denize Sıfır Konum
  • Açık Alan
Aqua Florya Fotoğrafı
330 Kişilik Açık Alan
Bakırköy - İstanbul
Teklif Al
Grand Pera Fotoğrafı
30 Kişilik Kapalı Alan
Beyoğlu - İstanbul
Teklif Al
Nurol Tower Fotoğrafı
70 Kişilik Kapalı Alan
Şişli - İstanbul
Teklif Al
Yalı Ofis Fotoğrafı
70 Kişilik Açık Alan
Beykoz - İstanbul
Teklif Al
Tomtom Garden Fotoğrafı
30 Kişilik Kapalı Alan
Beyoğlu - İstanbul
Teklif Al
Now Bomonti Fotoğrafı
40 Kişilik Kapalı Alan
Şişli - İstanbul
Teklif Al

İz bırakan ve unutulmaz

Açılış ve tanıtım, kokteyl, davet, organizasyon, seminer, nişan, nikah, düğün, parti ve benzeri tüm etkinliklerinizi, Grand Pera, Tom Tom, Beykoz Yalı, Aqua Florya, Nurol Tower, Now Bomonti lokasyonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Açılış
Tanıtım
Kokteyl
Davet
Organizasyon
Seminer
Nişan
Nikâh
Düğün
Parti

Sıkça Sorulanlar

Aradığınız yanıtı bulamadınız mı?

İletişime Geçin

WorkPoint ile özel etkinlikleriniz için unutulmaz ve prestijli alanlar bulmak çok kolay! Etkinlik türünüze ve katılımcı sayınıza uygun etkinlik alanlarımızdan birisini seçerek hemen şimdi teklif alın. WorkPoint birbirinden benzersiz Bakırköy etkinlik alanları, Beyoğlu etkinlik alanları, Şişli etkinlik alanları, Beykoz etkinlik alanları, Beyoğlu etkinlik alanları sunar.

WorkPoint'i ziyaret ederek etkinlik alanlarının fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bakırköy etkinlik alanları fiyatları, Beyoğlu etkinlik alanları fiyatları, Şişli etkinlik alanları fiyatları, Beykoz etkinlik alanları fiyatları, Beyoğlu etkinlik alanları fiyatlarının ne olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

13 il, 58 lokasyonda hizmet veren WorkPoint; Bakırköy etkinlik alanları, Beyoğlu etkinlik alanları, Şişli etkinlik alanları, Beykoz etkinlik alanları, Beyoğlu etkinlik alanlarında size özel ve unutulmaz anılar bırakmak için benzersiz alanlar sunar.

Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.