Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Beykoz
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Beykoz
 • Vergi Dairesi:Beykoz V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

İstanbul'da ofis masraflarını minimumda tutarak hem sanal ofis hem de paylaşımlı ofis hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için WorkPoint eşsiz bir çözüm sunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da, Boğaz manzaralı bir ofis adresi arayışındaysanız, Yalı Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis'i değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca vergi dairesi ve tebligat adresi ihtiyacınızı karşılamak için de bu sanal ofis seçeneğini kullanabilirsiniz.

Beykoz'un belirgin mimarisi ile öne çıkan Yalı Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis, 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mobilya, personel ve diğer ofis açma maliyetlerini düşünmeden işinize tamamen odaklanabilirsiniz. Prestijli yasal adresinize ait resepsiyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca A+ plazada, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz çalışma odaları ve toplantı salonları da bulunmaktadır.

Randevu alarak teknik olarak donatılmış toplantı salonlarında iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilir veya çalışma odalarında işinize konsantre olabilirsiniz. Ayrıca, Beykoz'da deniz kenarında bulunan ofisin özel iskelesi ve bahçesi size ferah bir çalışma ortamı sunar.

Tarihi dokunun içinde, yasal bir adresle işlerinizi yürütmek için WorkPoint ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ofisin üstün konumu, yeme içmeden alışverişe kadar birçok seçeneği yakınınıza getirir. Dolayısıyla, molalarınızda alışveriş yaparken Beykoz Sahili'nde denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Denizle yeşilin buluştuğu bu noktada bulunan Yalı Sanal ve Paylaşımlı Ofis, sadece size değil aynı zamanda müşterilerinize de kolay erişim sağlar.

Feribota yalnızca 5 dakika, otobüs durağına ise 2 dakika yürüme mesafesindeki bu ofis için hemen bizimle iletişime geçebilir ve yeni nesil ofis deneyimine adım atabilirsiniz. WorkPoint'in Yalı Sanal ve Paylaşımlı Ofis'i ile işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetmeye başlayın.

Konum

Yalı Ofis Harita Konum Bilgisi

İşlemlerÖdeme

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın

Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.