Villa Fenerion

Fatih Vergi D.

Prestijli ve Yeni Nesil Ofis Çözümleri

Balat Villa Fenerion, İstanbul’da ticaretin eski kalbi Fatih Balat’ta, tarihi dokusunu koruyan, denize sıfır bina içinde, projeler hazırlamak, yeni iş fikirleri yaratmak, toplantılar gerçekleştirmek isteyenlere, paylaşımlı ve mobil ofisleriyle günlük veya aylık olarak ayrıcalıklı alanlar sunar.
Kullanıma hazır mobilyalı ofisler, ortak ofis alanlarında lounge hizmeti veren Villa Fenerion, Haliç manzaralı terası eşliğinde çalışmaktan keyif alacağınız ofislere sahip olmanızı sağlar. Resepsiyon ve temizlik hizmetinin yanı sıra ekipman desteği ile kusursuz bir çalışma ortamı hazırlayan Balat Fenerion, yeni nesil yasal adresiniz olarak size hizmet veriyor.

İstanbul’un Kalbinde Ayrıcalıklı Çalışma Alanları

Haliç ve Galata`ya geçiş yapacağınız Fener İskelesine 8, Fener tramvay istasyonuna 5, Kadir Has Üniversitesine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Ön cephesinde eşsiz Haliç manzarasını sunan ofis, Balat’ın tarihi silüetiyle iç içe eski İstanbul evleri ile çevrilidir. Tarihi ve turistik bir lokasyonda bulunan Balat Villa Fenerion, Fener Rum Patrikhanesi ve Aya Yorgi Kilisesi ile komşudur.
Profesyonel iş çözümlerini şehrin merkezinde, ev konforunda, sakin bir ortamda yaşamak isteyenler için aradıkları ofis çözümleri Workpoint Balat Villa Fenerion’da. Siz de bu eşsiz imkanlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yavuz Sultan Selim Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Villa Fenerion No:24 Kat:1 No:1 Fatih, İstanbul

+90 212 465 00 40

Yavuz Sultan Selim Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Villa Fenerion No:24 Kat:1 No:1 Fatih, İstanbul

ZİYARET ET
TEKLİF AL