Sanal Ofis

Ana Sayfa / Sanal Ofis

AÇIKLAMA

Sanal Ofis Yasal Adres
Her geçen gün kendi işini kurmak isteyen girişimci sayısı artıyor. Artık herkes bireysel çalışarak kendi işinin patronu olmak istiyor. Bunun için de yasal bir adrese sahip olması gerekiyor. Stopaj masrafları, aidatlar, telefonlarınızı karşılayacak bir sekreter, internet, elektrik derken yüklü bir harcama da kaçınılmaz oluyor. Sanal ofis, tüm bu harcamaları ortadan kaldırıyor. Şirketinize gelen tüm postaların sizin için görevlendirilecek sekreter aracılığıyla teslim alınması mümkün. Kira ya da fatura gibi şirket için zorunlu olan tüm masrafları da sanal ofisi tercih ederek en aza indirebilirsiniz.
Workpoint ile masraf yapmadan yasal bir iş adresine sahip olmanız mümkün.

Sanal Ofis Kullanımı Yasal mı?
Dahil olacağınız iş kolunun meslek odası kısıtlayıcı bir madde getirmemişse, sanal ofisi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sanal ofislerde fiziki bir ofisin açılışında gerçekleşen prosedürün aynısı izlenir. Böylelikle resmi bir iş adresine sahip olmanın yanı sıra postalarınızın ve önemli evraklarınızın geleceği profesyonel sanal ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları
• Şirket kurmak için gerekli olan yasal adres ile masraf yapmadan işinize başlayabilirsiniz.
• Prestijli bir mekanda adres sahibi olarak müşterilerinize karşı profesyonel bir imaja sahip olabilirsiniz.
• Sizin için telefonlarınıza bakacak, kargolarınızı teslim alacak bir sekreter ile profesyonel bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.
• Ofis giderlerini düşünmeden sadece işinize odaklanabilir ve konforlu bir ofisin keyfini çıkarabilirsiniz.
• Elektrik, su, internet, ısınma, güvenlik gibi harcamalar yapmadan tasarruf edebilirsiniz.
• Müşterilerinizle profesyonel odalarda toplantı yapabilir, bu toplantılar sırasında ikramlardan yararlanabilirsiniz.
• Teknik alt yapısı hazır ve ücretsiz hızlı interneti sayesinde işlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Yasal Adres Sanal Ofis Nasıl Kurulur?
Türk Ticaret Kanunu’na göre tüm şirketlerin yasal bir tebligat adresi belirtmesi gerekiyor. Workpoint ile gerekli anlaşmalar imzalandıktan sonra yasal adrese sahip sanal ofisinizin ilk adımını atmış olursunuz. Şirketinizin kuruluş aşamasında talep edilen yasal adres olarak da sanal ofisinizin adresini kullanabilirsiniz. Vergi memurları tescil için sanal ofis adresinize gelerek çalışma ortamınızı görür ve sıkıntısız işinizi sürdürebilirsiniz.TEKLİF FORMU