Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Şişli
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Şişli
 • Vergi Dairesi:Kağıthane V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
1200

İstanbul'un iş merkezi olarak tanınan Şişli'deki Mecidiyeköy'de WorkPoint Sanal Ofis'te prestijli bir iş adresine sahip olmak istemez misiniz?

WorkPoint'in Nurol Tower'ındaki Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis hizmetleri sayesinde işletme maliyetlerinizi minimumda tutabilir, donanımlı bir iş ortamına kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, ekstra açılış maliyetleri gibi ek harcamalara gerek kalmaz. İstanbul Adalet Sarayı Çağlayan Adliyesi'ne sadece 400 metre uzaklıkta olması, avukatlar için özellikle cazip bir seçenek sunar. WorkPoint Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis hizmetleriyle A+ plazanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Sadece avukatlar değil, farklı sektörlerden birçok profesyonelin prestijli bir yasal adres arayışında tercih ettiği WorkPoint Sanal ve Paylaşımlı Ofis'i seçerek iş ağınızı genişletebilir ve iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Boş zamanlarınızı etkili bir şekilde değerlendirmek isterseniz, Nurol Tower'ın açık hava alanlarını kullanabilirsiniz.

WorkPoint Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış fax, yazıcı, fotokopi, temizlik, ücretsiz internet, sınırsız çay, kahve ve çalışma alanları gibi tüm hizmetlere erişim sağlar. Nurol Tower'daki çarşıda günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz ve merkezi konum sayesinde istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. WorkPoint Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis, İstanbul Adalet Sarayı otobüs durağına 50 metre, İstanbul Adalet Sarayı Çağlayan Adliyesi'ne 400 metre, Çağlayan metrobüs istasyonuna 800 metre, Şişli-Mecidiyeköy metrosuna 1 kilometre ve Atatürk Havalimanı'na 20 kilometre uzaklıktadır.

Ayrıca, çevresinde İstanbul Cevahir AVM, Trump Towers, Key Plaza ve Astoria AVM gibi önemli noktalar bulunmaktadır. İşinizi büyütmek ve büyük hedeflere ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Konum

Nurol Tower Harita Konum Bilgisi

İşlemler

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.