Next Level

Başkent Vergi D.

Sizi Yansıtan Ofis Çözümleri

Sabit bir ofisin imkanlarını, maliyetlerden kurtularak sınırlı sürelerde kullanmak istiyorsanız Next Level Ankara tam da size göre seçenekler sunuyor. Başkentin merkezinde, ulaşım yollarının kesiştiği bir lokasyonda yer alan ofis; yasal adres, paylaşımlı ofis ve toplantı salonu ihtiyaçlarınıza donanımlı ve konforlu çözümler getiriyor.

İş ve Sosyal Yaşamı Buluşturan Mekanlar

Çankaya’da, ulaşım yollarının kesiştiği Dumlupınar Bulvarı’nda bulunan Next Level Söğütözü ofis; resmi kurumlar, alışveriş merkezleri ve yaşam alanlarının tam merkezinde bulunuyor. Ofisin bulunduğu lokasyon; İletişim Başkanlığına 14, Ankara Vergi Dairesine 17, Dışişleri Bakanlığına 11 dakikalık yürüme mesafesindedir. Next Level Çankaya, ofis misafirlerine Söğütözü Metro İstasyonu ve Ankaray’ı kullanarak Kızılay ve Ulus gibi şehrin merkezi noktalarına, AŞTİ üzerinden de şehir dışı bölgelere vakit kaybetmeden ulaşma ayrıcalığını yaşatıyor.
Çok sayıda AVM ve eğlence merkeziyle komşu olan Next Level, kısa molalar ve çalışma sonrası ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden giderebilme kolaylığı sunar. Dilerseniz siz de modern çalışma hayatına esneklik kazandıran yeni nesil çalışma ortamı Next Level Söğütözü ile aradığınız prestijli çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz.


Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı Next Level Kat:16 Çankaya, Ankara / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL