Metropol İstanbul

Kozyatağı Vergi D.

Workpoint Metropol İstanbul, son dönemde yaşadığı büyük gelişimle Türkiye’nin en önemli iş, finans ve yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ataşehir’de kendi işine sahip bireylerin ve ekiplerin çalışma standartlarını yükseltmek için hizmet sunan bir paylaşımlı ofis hizmetidir. Metropol ofis, Ataşehir’in ve İstanbul’un son dönemde inşa edilen en büyük rezidanslarından ve alışveriş merkezlerinden biri ile aynı binada yer aldığı için son derece prestijli bir konuma sahiptir.
Yeni inşa edilen Finans Merkezi ile birlikte Ataşehir’in birçok önemli iş merkezine yakınlığı ile iş insanlarına prestij ve işlevsellik vadeden Ataşehir sanal ofis; tam donanımlı ofis yapısı, çalışma şartlarını kolaylaştıran esnek ofis kiralama imkanları ve Metropol İstanbul binasının sunduğu modern olanaklar ile ön plana çıkar. Anadolu Yakası ofis hizmetleri arasında en gelişmiş mobil ofis ortamını vadeden Workpoint Metropol İstanbul, yasal adres avantajı ile de iş insanlarıyla müşterileri arasındaki iletişimi kolaylaştırır.
Eğer siz de Metropol İstanbul ofis hizmetlerinin ayrıcalıklarından yararlanmak ve iş sürecinizi kolaylaştırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi Ataşehir /İstanbul

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL