Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Güngören
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Güngören
 • Vergi Dairesi:Merter V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
875

Düşünün ki, iş ihtiyaçlarınıza minimum maliyetle cevap veren bir ofis bulunuyor. Sanal ofis ve paylaşımlı ofis hizmetlerini sunan yeni nesil iş platformlarından biri olan WorkPoint'in İstanbul Merter'deki Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis'i, işinizi başka bir seviyeye taşır.

Ofis açma maliyetlerini düşünmek zorunda kalmadan, yasal prosedürlerle uğraşmadan ihtiyacınız olan her şeyi Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis'te bulabilirsiniz. Ayrıca prestijli bir yasal adresle çalışmanın avantajını yaşarken, aynı zamanda A+ plazada çalışıyor olmanın getirdiği prestijin tadını çıkarabilirsiniz.

Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis, bireylere ve gruplara fayda sağlar, motivasyonunuzu artırırken aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Temizlik ve mutfak giderleri gibi ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmadan işinize odaklanabilirsiniz. Ayrıca fotokopi, fax ve yazıcı gibi ofis malzemelerini kullanma olanağınız bulunur.

Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis'in terasında açık havada dinlenebilirsiniz ve bu sanal ofiste açık havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis çevresindeki birçok restoranı ziyaret edebilir, yemek molalarınızı değerlendirebilir ve Merter'in iş dünyasının atmosferini soluyabilirsiniz. Ayrıca A+ plazadaki spor salonu ve kapalı otopark hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis'e ulaşım da oldukça kolaydır. Topkapı ve Cevizlibağ'a kolayca ulaşabileceğiniz Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis, E-5 karayolunun hemen yanı başındadır. Ayrıca Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse yakın konumuyla size büyük bir avantaj sunar. Platform Sanal ofis ve paylaşımlı ofis, İstanbul Bakırköy Adliyesi, Parima Residence, Ömür Plaza ve Marmara Forum AVM gibi önemli noktalarla çevrelenmiştir.

Konum

Merter Platform Harita Konum Bilgisi

İşlemler

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.