Mall of İstanbul

İkitelli Vergi D.

İş Hayatınıza Değer Katın
A+ ofis konseptine uygun olarak dizayn edilen Mall of İstanbul, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun kesişim noktası üzerinde prestijli bir çalışma alanı sunuyor. Türkiye’nin en büyük AVM kompleksi içinde bulunan Mall of İstanbul Başakşehir; mobil ofis, esnek ofis kiralama, yasal adres, paylaşımlı ofis gibi pek çok iş ihtiyacınıza kusursuz çözümler geliştiriyor. Böylelikle resepsiyon, lounge, toplantı salonları, ofis ekipmanları ve temizlik hizmetlerinin bir arada sunulduğu ideal iş ortamı sizleri bekliyor..

İş ve Sosyal Yaşamın Merkezinde
İstanbul ve Atatürk Havalimanlarının ana güzergahında bulunan Mall of İstanbul The Office, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi, İkitelli Vergi Dairesi ve Altınbaş Üniversitesi gibi kamu ve özel kurumlara yürüyerek ya da aracınızla kısa sürelerde ulaşma kolaylığı sağlıyor. Şehir içinde zaman kaybetmeden hızlı şekilde yolculuk yapmak isterseniz, M3 metro hattının Ziya Gökalp ve İkitelli Sanayi duraklarını kullanarak Esenler Otogar, Yenikapı ve Mecidiyeköy gibi noktalara zahmetsiz şekilde ulaşmanıza fırsat sağlıyor.

Sanayi ve iş yaşamı için önemli merkezlere komşu olan Mall of İstanbul Başakşehir sanal ofis, dilediğiniz an sosyal ve eğlence aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz imkanlara sahiptir.Böylece AVM kompleksinin sunduğu imkanları kullanarak toplantı aralarında ya da iş sonrası, yemek yeme ve alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışma hayatının yeni trendi Mall of İstanbul sanal ofis, modern çalışma alanları yaratarak profesyonel bir iş adresine sahip olma ayrıcalığı sunuyor. Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak ve daha fazla ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul Kat:17 Dr:136 Başakşehir, İstanbul / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL