Kule Plaza

Selçuk Vergi D.

Kule Plaza, Selçuklu’da hizmet sunan bir paylaşımlı ofis olarak şirketlere itibarlı ve fonksiyonel bir çalışma ortamı sunmak için üst düzey niteliklere sahiptir. Şirketlerin resmi işlemler ve iletişim faaliyetleri için prestijli bir lokasyonda adres göstermesi için yasal adres hizmeti sunan Selçuklu ofis, ekip halinde verimli ve uyumlu bir çalışma ortamı sağlamak adına toplantı salonu hizmeti ve serbest çalışma koşullarına ayak uyduracak şekilde esnek ofis kiralama hizmeti ile de ön plana çıkar. Kule Plaza binasında yer alan mobil ofis hizmeti, sağladığı avantajların yanı sıra değerli lokasyonu ile de çalıştığı şirketlere türlü avantajlar sunar.
Kule Plaza, Konya’nın cazibe merkezi alışveriş ve eğlence mekanlarından biri olarak pek çok insanın yoğun olarak ilgisini çeker. Kule Site’nin yanında yer alan Konya Kule Plaza; çevresinde bankaların, kafelerin, restoranların, iş merkezlerinin ve alışveriş odaklı caddelerin bulunduğu önemli bir iş merkezidir. Workpoint Konya sanal ofisinin özellikle Konya Havalimanı’na 15 dakika mesafede olması ve T26 tramvay durağına yürüme mesafesinde olması, ulaşım açısından da büyük bir avantaj sağlar.
Siz de iş dünyasında itibarlı bir konuma gelmek için bizimle iletişime geçerek Workpoint Konya sanal ofis hizmetlerinden yararlanabilir ve işlerinizi profesyonel bir biçimde yürütebilirsiniz.


Musalla Bağları Mah. Kule Cad. Kule Plaza No:2 Kat:20, Daire:31 Selçuklu/Konya

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL