Hukukçular Towers

Kartal Vergi D.

Workpoint Kartal sanal ofis, İstanbul Anadolu Yakası ofis hizmetleri arasında şirket sahiplerine ve serbest çalışanlara sunduğu yeni nesil hizmetlerle büyük avantajlar sağlar. Şehrin en görkemli binalarından biri olan Hukukçular Towers içerisinde yer alan sanal ofis, şirketlerin rakiplerine oranla ön plana çıkmasına yardımcı olan hizmetleriyle dikkat çeker. Mobil ofis hizmetine dahil olan yasal adres, toplantı salonu ve esnek ofis kiralama imkanları ile Hukukçular ofis, iş yaşamında üst düzey bir verimlilik ve motivasyon ortamı vadeder.
İstanbul Anadolu Adliyesi yanında yer alan Hukukçular Towers, avukatların yoğun olarak tercih ettiği bir bölge olarak bilinir ve ulaşım kolaylığı bakımından da son derece avantajlıdır. E-5, TEM ve sahil yoluna yakınlığı ile araç ulaşımını kolaylaştıran Kartal ofis, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Hastane-Adliye metro durağına yakınlığı ile de avantaj sağlar.
Siz de Workpoint Kartal sanal ofisin ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak ve iş sürecinizi kolaylaştırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers A Blok Kat:18 Kartal, İstanbul / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL