Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Bakırköy
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Bakırköy
 • Vergi Dairesi:Bakırköy V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
875

EGS Business Park, İstanbul'un iş merkezi Bakırköy'de bulunan modern ve lüks bir ofis kompleksi olarak öne çıkar. WorkPoint, EGS Business Park içerisinde sunulan sanal ofis ve paylaşımlı ofis hizmetleri ile müşterilerine prestijli bir yasal adres sağlama, işlerini geleneksel ofis sınırlamalarından bağımsız bir şekilde yürütme ve paylaşımlı ofislerde çalışma fırsatı sunma taahhüdündedir.

EGS Business Park, sadece ofislerle sınırlı kalmayıp aynı zamanda toplantı odaları, konferans salonları, fuaye alanları, restoranlar ve kafeler gibi iş dünyasının ihtiyaç duyduğu bir dizi olanak sunar. Özellikle uluslararası işletmeler için oldukça erişilebilir bir konumdadır. Atatürk Havalimanı'na sadece 1 km, metroya 200 m, metrobüse 1 km ve İDO Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi’ne 8 km uzaklıktadır.

WorkPoint, sunulan sanal ofis ve paylaşımlı ofis hizmetleri ile müşterilerine ihtiyaç duydukları zamanlarda ofislerini kullanma esnekliği sağlar. Bu, iş dünyasında mekâna bağımlılıktan kurtulma ve herhangi bir yerden çalışma özgürlüğü sunar. Ayrıca, WorkPoint müşterileri İstanbul dışında da birçok sanal ofis ve paylaşımlı ofis merkezinden faydalanabilirler.

WorkPoint'in sanal ofis ve paylaşımlı ofis hizmeti sadece bununla sınırlı değildir. İşletme sahipleri, yalnızca işlerine odaklanabilirler; WorkPoint'in profesyonel çalışma ekibi müşterilerin tüm telefon görüşmelerini yanıtlar, gelen posta ve kargoları yönetir ve düzenli olarak bilgi sunar. Ayrıca, ofise gelen misafirleri karşılar ve ağırlar. Tüm bu hizmetler ek bir ücret talep etmeksizin sunulur.

Konum

Egs Business Park Harita Konum Bilgisi

İşlemler

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.