Wo rk Po in t

Hazır Ofis Nedir?

WorkPoint tarafından0 dk okuma süresi 19 Ekim 2023
Hazır Ofis Nedir?
Yazıdaki Konu Başlıkları
Pek çok girişimci için işlerini yönetebileceği bir kiralık ofis, mevcut bütçenin üzerinde bir tutar gerektirebilir. Bu gibi durumlarda, özellikle kendi işini kurmak isteyenler; hazır ofis nedir ve avantajları nelerdir gibi sorulara cevap arar. İngilizcede Flexible office olarak adlandırılan hazır ofisler genel olarak, teknoloji ve her şey dahil tesis anlayışı ile yönetilen, tasarlanmış ve döşenmiş bir çalışma alanıdır. Hazır Ofis Nedir? Hazır ofis, bir günden birkaç haftaya kadar değişebilen hızlı taşınma tarihleriyle tam donanımlı ve döşenmiş kısa vadeli bir kiralık alan veya binadır. Bu ofisler tipik olarak tek bir sağlayıcı tarafından işletilir ve tesis yönetimi, resepsiyon personeli, yiyecek ve içecek teklifleri ve teknoloji paketleri gibi hizmetleri içerir. Toplantı odaları ve mola alanları gibi ortak olanaklardan yararlanırken, özel bir ofisten ayrıcalıklı yararlanma ve resepsiyon, telefon ve posta işleme desteği gibi hizmetlere erişim elde edersiniz. Donanımlı ve mobilyalı hazır ofisler, kiracılara daha fazla çeviklik ve daha düşük taşınma maliyetleri sağlamak için hemen taşınmaya hazırdır. Hazır ofisler, siz dönüşürken veya büyürken işinize uyum sağlayabilecek çok yönlü bir çalışma alanı çözümü sunar. Hazır Ofis Avantajları Nelerdir?
  • Hazır ofisler, birkaç aydan birkaç yıla kadar değişebilen esnek kiralama koşullarına sahiptir. Bu, şirketlerin alan planlamalarında daha çevik olmalarına ve ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları alan miktarını üstlenmelerine olanak tanır. En önemlisi, şirketler, işleri geliştikçe alan ihtiyaçlarını artırma veya azaltma olanağına sahiptir.
  • Geleneksel ofis alanı, kiracıların tasarım, inşaat, döşeme ve teknoloji kurulumu dahil inşaat maliyetlerini karşılamak için daha büyük sermaye harcamaları üstlenmesini gerektirir. Hazır ofis alanı zaten döşenmiştir ve taşınmaya hazırdır ve maliyet, kiracının aylık kirasına dahildir.
  • Teknolojiden internet bağlantısına ve yiyecek ve içecek tekliflerine kadar hazır ofisler, işletmelerin ve çalışanlarının ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanı, hizmetleri ve kolaylıkları sunar.
Hazır ofisler ve esnek çalışma alanları, işleri değiştikçe ofis boyutunu ve alanını ayarlaması gerekenler ve özellikle de hızlı büyüyen şirketler için idealdir. Kendi işinizi kurmaya hazırlanırken hazır ofisler ve girişimcilik konusunda her türlü bilgiye workpoint.com.tr adresi üzerinden erişebilirsiniz.
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.