Blackout

Şişli Vergi D.

Workpoint Blackout İstanbul, şehrin en merkezi iş, finans ve yaşam alanlarından biri olan Şişli’de hizmet sunan bir paylaşımlı ofis hizmetidir. İstanbul’un en popüler caddelerinden olan Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde modern bir iş merkezinde hizmet sunan Blackout Şişli sanal ofis, iş dünyasında ayrıcalık sağlayacak birçok nitelikli hizmeti bir arada sunar. Şirketler için itibarlı bir yasal adres tahsis eden mobil ofis hizmeti, bununla birlikte ekip çalışmaları için bir toplantı salonu ve esnek çalışma saatlerine uygun olarak esnek ofis kiralama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırır.
Çağlayan Adliyesi olarak da bilinen İstanbul Adalet Sarayı başta olmak üzere Trump Towers, Cevahir AVM, Radisson Blu Hotel, Mecidiyeköy Meydanı, metro ve metrobüs durakları gibi birçok kurum, kuruluş ve ulaşım noktası ile aynı lokasyonu paylaşan Workpoint Blackout, İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilecek bir konumda işlerinizi sürdürmeniz için size kusursuz bir hizmet vadeder.
Siz de ofis maliyetlerinizi minimize ederek İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde nitelikli sanal ofis hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz


Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Caddesi Blackout A Blok Kat:1 Şişli, İstanbul

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL