Bahariye Plaza

Kadıköy Vergi D.

Workpoint Bahariye sanal ofis, İstanbul Anadolu Yakasının en önemli ilçelerinden Kadıköy’ün merkezinde yer alan bir paylaşımlı ofis hizmeti olarak her sektörden şirketin yararlanabileceği üst düzey imkanlara sahiptir. İstanbul’un yaşam, eğlence ve kültür merkezlerinden olarak popülaritesini her zaman koruyan Kadıköy’ün lokasyon avantajı ile birlikte ofis yapısı olarak üst düzey niteliklere sahip olan Bahariye ofis, şirketlere prestijli bir yasal adres, toplantı salonu, esnek ofis kiralama ve yeni nesil mobil ofis gibi kaliteli imkanlar sunar.
Bahariye Caddesi üzerinde yer alan ve Anadolu Yakası Kadıköy ofis hizmetleri arasında kolay ulaşımı ile öne çıkan Workpoint Bahariye ofis, Kadıköy-Moda ring tramvay hattının Bahariye durağının hemen yanında yer almasının yanı sıra metro, metrobüs ve vapur gibi çeşitli toplu ulaşım noktalarına da yürüme mesafesindedir.
Siz de Workpoint Bahariye’nin ayrıcalıklarla dolu imkanlarından yararlanarak iş dünyasında prestij ve işlevsellik elde etmek için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. No: 62 Bahariye Plaza Kadıköy / İstanbul

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL