Axis İstanbul

Bayrampaşa Vergi D.

Workpoint Axis İstanbul, şehrin iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Bayrampaşa’da, bir paylaşımlı ofis hizmeti olarak iş hayatında prestij ve verimlilik elde etmek isteyen serbest çalışanların hayatını kolaylaştırmak için eşsiz bir deneyim sunar. Birbirinden önemli ayrıcalıklı hizmetler sunan Workpoint Bayrampaşa ofis, iş dünyasında prestijli bir iletişim adresi vadederek yasal adres hizmeti sunmanın yanı sıra, kolektif çalışma ortamlarının ihtiyacını gideren toplantı salonu, mobil ofis ve esnek ofis kiralama hizmetleriyle üst düzey bir çalışma ortamı vadeder.
Workpoint Axis Ofis, lokasyon bakımından prestijli olduğu kadar, işlevsel bir hizmet olarak da öne çıkar. Bayrampaşa, Eyüp ve Fatih ilçelerini buluşturan lokasyonu ile kolay ulaşım imkanlarına sahip olan Workpoint Axis sanal ofis, Bayrampaşa metrosuna ve Edirnekapı metrobüs durağına yürüme mesafesinde olup şehrin bütün raylı sistem ulaşım ağlarına entegre olabilen bir ulaşım kolaylığına sahiptir. Axis İstanbul AVM’nin içindeki sosyal alanlar da, sanal ofis hizmetinin lokasyon kalitesini olumlu etkileyen bir diğer detaydır.
Siz de Workpoint Axis Sanal ofisin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve iş yaşamınızı belli bir düzene koymak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Topçular Mahallesi, Osmangazi Caddesi, B2 Blok Kat:2 Eyüp, İstanbul / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL