Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Bakırköy
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Bakırköy
 • Vergi Dairesi:Bakırköy V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
750

Ataköy Towers’ın merkezi ve nezih konumuyla, WorkPoint'in sanal ofis ve paylaşımlı ofis çözümlerinden yararlanarak işinizi büyütebilirsiniz.

A+ Plazalardan biri olan ve 7/24 güvenlik hizmetleri sunan Ataköy Towers, WorkPoint'in her sektöre uygun sanal ofis ve paylaşımlı ofis çözümleri sunan iş merkezlerinden biridir.

Ataköy Towers'ı bir sanal ofis olarak kullanarak ofis maliyetlerinizi minimize edebilir ve işinizi başarıyla yürütebilirsiniz. Plazada ücretsiz Wi-Fi, resepsiyon hizmeti, otopark, sınırsız çay ve kahve servisi, tam donanımlı bir mutfak, fotokopi, faks ve yazıcı gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Siz sekreterlik ve resepsiyon hizmetlerinden faydalanırken, evrak, gönderi ve çağrılarınızın takibini kolayca yapabilirsiniz.

Ataköy Towers, İstanbul'un ana yolunu oluşturan E-5'in hemen üstünde yer almaktadır ve bölgedeki çeşitli toplu taşıma araçlarına kolay erişim sunar. Metrobüs durağına sadece 20 metre uzaklıktadır ve metro durağına 400 metre, TEM yoluna ise 1 kilometre mesafededir. Ayrıca, yılın farklı dönemlerinde çeşitli fuarların düzenlendiği CNR Fuar Merkezi sadece 1 kilometre uzaklıktadır.

Ataköy Towers'daki sanal ofis veya paylaşımlı ofis çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak ve işinizi prestijli bir yasal adreste büyütmek için WorkPoint'in güvenilir ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ataköy Towers'ın hizmet saatleri 09:00 - 18:00 arasında olup, işinizi büyütmek ve prestijli bir yasal adrese sahip olmak için ideal bir seçenek sunar. Ataköy Towers'daki sanal ofis veya paylaşımlı ofis fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Konum

Ataköy Towers Harita Konum Bilgisi

İşlemler

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.