Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Bakırköy
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Bakırköy
 • Vergi Dairesi:Küçükçekmece V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
720

Florya'da denize nazır bir kiralık ofis arayışı içindeyseniz, WorkPoint'ın Aqua Florya'daki sanal ofis ve paylaşımlı ofis seçeneklerini incelemelisiniz.

Farklı sektörlere hitap eden modern ve yenilikçi sanal ofis çözümleri, ücretsiz sekreterlik hizmeti ile birleşerek profesyonel bir firma imajı yaratmanıza yardımcı olur. 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet veren bu iş merkezi, tam donanımlı toplantı salonları, lounge ve teras alanları gibi çeşitli mekanlar sunmaktadır. İş toplantılarınızı toplantı salonlarında gerçekleştirebilir veya özel görüşmeleriniz için diğer mekanları kullanabilirsiniz. Ayrıca, sınırsız çay ve kahve servisi ile misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Aqua Florya'daki klimalı çalışma alanlarında ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca, fotokopi, faks ve yazıcı gibi elektronik ekipmanlar da kullanıma hazır durumdadır. Özel aracınızla geliyorsanız, Aqua Florya'nın kendi otopark alanını kullanabilirsiniz. Toplu taşıma tercih ediyorsanız, Aqua Florya AVM'nin önünde otobüs ve Marmaray durakları bulunmaktadır. Marmaray'ın Akvaryum durağına sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir, bu da Aqua Florya'nın merkezi ve lüks bir konumda olduğunu göstermektedir.

Aqua Florya'nın şık tasarımlı ve kullanışlı çalışma alanlarında işinizi sürdürmek ve WorkPoint'ın sanal ofis ve paylaşımlı ofis çözümleri ile bütçenizi kontrol altına almak istiyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz. WorkPoint'ın sunduğu prestijli yasal adres ile ofis masraflarınızı daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Konum

Aqua Florya Harita Konum Bilgisi

İşlemlerÖdeme

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın

Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.