Wo rk Po in t
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Avcılar
 • Vergi Dairesi
  ---
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Avcılar
 • Vergi Dairesi:Avcılar V.D.
Genel Bakış

Lokasyon Bilgisi

Fiyatlandırma
1140

Avcılar'da sanal ofis veya paylaşımlı ofis arayışınız varsa, WorkPoint, Allure Tower'da size birçok seçenek sunuyor.

Allure Tower, Avcılar bölgesindeki önde gelen A+ plazalardan biridir ve çalışma saatleri 09:00 - 18:00 arasındadır. Şirketinize ait ofis giderlerini minimize etmek için tercih edebileceğiniz sanal ofis ve paylaşımlı ofis seçenekleri, prestijli bir yasal adres olarak kullanılabilir. Bu sayede işletmenizin nezih bir konumda hizmet verdiği vurgulanır.

Allure Tower'da, toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz işlevsel toplantı salonları da bulunmaktadır. Ayrıca, WorkPoint'in sunmuş olduğu sekreterlik hizmeti sayesinde işlerinizi uzaktan yönetebilir ve önemli görüşmelerinizde prestijli bir marka imajı oluşturabilirsiniz.

Allure Tower'da sizi bekleyen imkanlar arasında ücretsiz Wi-Fi, temizlik ve resepsiyon hizmetleri de yer alıyor. Ayrıca, plazanın ortak kullanım alanlarında sınırsız çay ve kahve servisi sunan bir mutfak da mevcuttur.

Allure Tower'ın konumu oldukça avantajlıdır. Pelican Mall'a sadece 400 metre uzaklıktadır ve etrafında üniversiteler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve çeşitli işletmeler bulunmaktadır. İstanbul'un ana ulaşım arteri olan E-5'in hemen üstünde konumlanmıştır ve metrobüs durağına sadece 400 metre mesafededir.

Kolay ulaşılabilir konumu ve işlevsel ofis seçenekleri ile Allure Tower, işletmenizin gereksinimlerini karşılamak için ideal bir seçenektir. WorkPoint ile iletişime geçerek Avcılar'ın gözde iş merkezi olan Allure Tower'da sanal ofis veya paylaşımlı ofis kiralama fırsatlarını öğrenebilir ve markanızın güvenilirliğini bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Konum

Allure Tower Harita Konum Bilgisi

İşlemler

Bu Lokasyondan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Her şey çok basit. Şimdi teklif alarak tüm koşulları öğrenebilir, işinizde en prestijli adrese hemen sahip olabilirsiniz. WorkPoint yasal adres dışında; posta ve kargo yönetimi, çağrı yönetimi, müşteri karşılama, toplantı odası gibi size özel birçok hizmetler sunar.

Teklif Alın
Sana yakın lokasyonlar burada! Şimdi tıkla.