Akasya Tower Residence

Üsküdar Vergi D.

Workpoint Akasya Residence Tower, İstanbul’un yükselen değerlerinden Acıbadem lokasyonunda yer alan bir paylaşımlı ofis hizmeti olarak şirketlere nitelikli bir ofis hizmeti ve iş dünyasında prestijli bir imaj vadeder. Akasya Tower ofis, Kadıköy sanal ofis hizmetleri arasında kalitesiyle ve ulaşılabilirliği ile ön plana çıkar.
Akasya AVM ile aynı rezidansta yer alan mobil ofis, E-5 otoyol bağlantısına yakınlığı ile kolay bir araç ulaşımı vadeder. Ayrıca Acıbadem ve Ünalan metro istasyonları ile Uzunçayır metrobüs istasyonuna yürüme mesafesinde olan Akasya Residence, toplu ulaşım ile de kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Şirket kurmak isteyenlere sunduğu yasal adres, toplantı salonu ve esnek ofis kiralama imkanları ile ön plana çıkan Workpoint Akasya, Anadolu Yakası ofis hizmetleri arasında üst düzey nitelikleriyle ön plana çıkar.
Dilerseniz siz de iş dünyasında prestijli ve işlevsel bir ofis hizmetinden yararlanmak ve Workpoint`in eşsiz hizmetlerine sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Residence A Kule Üsküdar, İstanbul / Türkiye

+90 212 465 00 40

Pzt-Cum: 09:00 - 18:00

ZİYARET ET
TEKLİF AL